Siuvinėjimas ant drabužių

Siuvinėjimas – puikus būdas papuošti drabužius Jūsų įmonės logotipu ar kitokiu ženklu. Siuvinėjame tiesiai ant gaminių (marškiniai, marškinėliai, kepuraitės, prijuostės, džemperiai, rankšluosčiai) arba siuvinėjame emblemas, kurias galime prisiūti prie drabužių.

Didesni siuvinėjimo užsakymai atliekami 8 galvų Barudan siuvinėjimo mašina. Dovanų siuvinėjimas ir nedideli užsakymai siuvinėjami vienos galvos Brother siuvinėjimo mašina. Išsiuvinėti galime tiek ant savo produkcijos, tiek ant Jūsų pateiktų gaminių - Jums tereikia pateikti norimo logotipo vaizdą bet kokiu skaitmeniniu formatu. Prieš užsakydami siuvinėjimo paslaugas visuomet galite pamatyti išsiuvinėto gaminio pavyzdį.

Siuvinėjimo kaina priklauso nuo dygsnių skaičių logotipe bei užsakymo apimties. Vykdome įvairiausių dydžių užsakymus.


Siuvinejimas
Siuvinejimas

Siuvinėjimo privalumai ir trūkumai susiję su tuo, kad norimas ženklas yra kuriamas naudojant tik siūlus, o ne dažus. Dygsnių tipas, ilgis ir kryptis, siuvinėjimo blokų dydis ir skaičius suteikia daugiau galimybių sukurti tokį vaizdą, kokį norite matyti. Viršuje esančiose nuotraukose galite matyti vieną paprastą siuvinėjimo pavyzdį naudojant mūsų įmonės logotipą. Kairėje pusėje esantis siuvinėjimas tiksliai atkartoja įmonės logotipą. Jei norite siuvinėti įmonės logotipą ant uniformų ar darbo drabužių, greičiausiai siuvinėjimą kurtume tokiu būdu. Tačiau taip pat galime ženklą interpretuoti ir siuvinėti pagal ženklo prasmę, idėją, kurią norima perteikti. Mūsų atveju logotipas vaizduoja medvilnės žiedą, todėl galime išsiuvinėti atskirus žiedlapius, pridėti gėlės stiebą. Ilgesni dygsniai ir skirtinga siuvinėjimo kryptis atskiria tekstūras viena nuo kitos ir leidžia pastebėti atskirus žiedlapius, kurių nesimato originaliame logotipe. Tokiu būdu galime sukurti detales kurių netgi nėra pradiniame ženkle. Žinoma, sprendimas kiek ir kokias detales akcentuoti ar sukurti priklausys nuo Jūsų poreikių. Jei siuvinėjate įmonės logotipą, greičiausiai norėsite kuo tikslesnio jo atkartojimo, tačiau jei drabužius siuvinėjate tam, kad juos papuoštumėte, siuvinėjimas gali padėti tiksliau perduoti ženklo idėją.

Ilgaamžiškam nešiojimui yra du pagrindiniai būdai uždėti ženklą ant drabužių: siuvinėjimas arba šilkografinė spauda. Abu metodai yra labai skirtingi, ir kurį pasirinksite, priklausys nuo jūsų poreikių ir ženklo tipo. Mes teikiame tik siuvinėjimo paslaugas, ne šilkografiją.

Jei renkatės tarp siuvinėjimo ir šilkografinės spaudos, atkreipkite dėmesį į šiuos faktorius:

  • Medžiagos tipas. Siuvinėjimas gražiai atrodys ant drabužių, pagamintų iš pakankamai standžios medžiagos: ant marškinių, polo marškinėlių, prijuosčių, rankšluosčių, skarelių, kepurių, flisinių džemperių, pledų, striukių, liemenių. Jei drabužiai pagaminti iš plonų, besitampančių medžiagų, išsiuvinėti gali būti sudėtinga. Tokiais atvejais siūlome siuvinėti antsiuvus, kuriuos išsiuvinėjus prisiūsime prie drabužių.
  • Gaminio ilgaamžiškumas. Jei gaminį planuojate naudoti ilgesnį laiką, siuvinėjimas tinka labiau. Išsiuvinėtas ženklas tarnaus tiek pat ilgai kaip ir pats drabužis. Ženklas neišbluks, nesuskilinės ir neatsilups net ir daug kartų skalbiant.
  • Užsakomų drabužių kiekis. Išsiuvinėti galime ir vieną ar kelis gaminius. Šilkografinės spaudos paruošimo kaštai yra aukšti, todėl uždėti aukštos kokybės ženklą ant nedidelio vienetų skaičiaus būtų brangu. Dideliems užsakymams tinka ir siuvinėjimas, ir spauda.
  • Ženklo dydis. Siuvinėjimas mažiau tinka dideliems ženklams: maksimalus siuvinėjimo ilgis arba plotis yra apie 25cm, ir kaina daugiausia priklauso nuo siuvinėjamo ženklo ploto. Taigi net jei ženklą galime išsiuvinėti, jo kaina bus aukšta. Dideliems ženklams spauda tinka labiau.
  • Ženklo detalumas. Jei ženkle yra daug smulkaus teksto ir smulkių detalių, jas gali būti sudėtinga tiksliai atkurti siuvinėjimo dygsniais. Tokiais atvejais smulkios detalės gali būti tiksliau atkartojamos naudojant spaudą.
  • Spalvų kiekis. Šilkografinės spaudos kaina priklauso nuo spalvų skaičiaus. Siuvinėjimo kaina nuo spalvų skaičiaus nepriklauso.
  • Drabužių tipas. Siuvinėjimas gali būtu įmanomas ir ant jau pasiūto ar Jūsų turimo drabužio. Spauda dedama prieš siuvant drabužį.